خط و مشی

مدیریت شرکت کارخانجات نورد و پروفیل ساوه بزرگترین تولیدکننده انواع لوله و پروفیل فولادی در ایران و خاورمیانه . اداره شرکت را تحت نظارت و کنترل سیستم مدیریت کیفیت پذیرفته و اراده و تعهد خود را نسبت به برقراری و اجرای نیازمندیهای سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد های : API Q1 SPEC 5L – ISO/TS 29001 – ISO9001:2000 اعلام می دارد.

اصول راهبردی و کلیه فعالیت های جاری سازمان بر پایه مشتری مداری، منطبق بر خواسته های استاندارد فوق و با بهره گیری از خطوط راهنمای استاندارد ISO9004:2000 ترسیم شده است .

هدف از این سیاستها و برنامه ریزی ها کسب اطمینان از تولید محصولات مطابق با استانداردهای بین المللی و تامین نظرات مشتریان محترم می باشدکه با بهره گیری از کارکنان با تجربه ، آموزش دیده و با انگیزه به عنوان پشتوانه اصلی شرکت ، در سایه نظم و انسجام سازمانی ، کاربرد فن آوری روز و آرمان توسعه روز افزون تحقق می یابد

” ” هدف ما مستمراٌ‌ کسب رضایت و اعتماد مشتریان می باشد ” ”

در نیل به این مهم رعایت قوانین و مقررات مرتبط را مد نظر داشته و در راه رسیدن به اهداف سازمانی از این اصول عدول نخواهیم نمود. شما همکاران عزیز و گرامی که با تلاش و جدیت هر چه بیشتر بالهای پرواز سازمان و به گردش آورنده بخشی از چرخهای اقتصاد میهن عزیزمان هستید بایستی مجری صدیق روشها و دستورالعمل های دریافتی بوده و یاریگر سازمان در تامین تمامی نیازها و خواسته های مشتریان باشید بدون تردید تولید با کیفیت مورد درخواست مشتری ، همراه با حرکت در جهت نیل به بالاترین سطوح بهره وری، در سایه نظام بهبود مستمر ‌ .مجموعه شرکت را در گشایش و توسعه پایدار بازارها و نیل به برنامه های تنظیمی برای صادرات رهنمون خواهد شد .

محمد رستمی صفا
رئیس هیئت مدیره